Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
egzorcysta napisał:
Wszystkie cie maja dosyc,i narzekaja wiec oczysze wszystkie. hej
O chorobcia-jak mnie mają dość ,to przed tobą uciekną chichocząc.Ale należy im się ,a co.Niech i one mają coś od życia,a nie tylko mężów lub chłopaków.Pamietam raz taką Beatkę z akademika Helios.Jak jej chłopak jechał na weekend to była ostra.Dziewczyna widocznie miała ogromne potrzeby.Albo Ola z Grzesia.Jej chłopak gdzieś pracował w Anglii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Po co tu tyle gdybać,zapytajcie Wioletki jaka była przyczyna targnięcia się na życie ostatniej ofiary!
czyli jaka byla ta przyczyna smierci ostatniej ofiary???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nika napisał:
czyli jaka byla ta przyczyna smierci ostatniej ofiary???
A co Ciebie to interesuje?? Sensacje sobie robisz z czyjejś tragedii??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja mam tylko jedno podstawowe pytanie : po co sprowadzać księdza aż z Watykanu skoro egzorcystę możemy znaleźć dużo dużo bliżej, np. w Wąwolnicy. Czym on się różni od tego z Włoch? Gorzej odmawia modlitwy? Jedno jest pewne : przyjazd tego "watykańskiego" zrobiłby większą reklamę przedwyborczą dla pana D.T., który w bezczelny sposób chce osiągnąć sukces idąc (dosłownie) po trupach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='rodak' timestamp='1311244973' post='504654'] Pan Bóg dał nam tylko Dzesięcioro Przykazań do spełnienia abyśmy zostali jego ulubieńcami- bez względu czy jesteśmy ;żydami,Polakami czy Aborygenami. Resztę dopisał sobie człowiek na prywatny użytek i w zależności czy jest katolikiem,hasydem czy mahometaninem inne wizje przedstawia.Czyż nie dziwi was to,że Stwórca swoje przykazania zmieścił na jednej kamiennej tabliczce a to co wymyślił człowiek nie mieści się w Jerozolimskich synagogach,papieskich bibliotekach i murach Mekki ?. Olewam to bo mnie przekonuje tylko dobre słowo bez względu kto je wypowiada. [/quot .......................................................................... Niewiele rozumiesz - a ponadto PYCHA przemawia przez Ciebie. Zbawienie jest tylko w Kościele Katolickim. Spytasz a co z niewierzącym który stara się żyć zgodnie z sumieniem ? - Św.Paweł odpowiada - Sumienie go osądzi. 2000 lat temu Zbawienie przyszło na człowieka . Możesz odrzucić Chrystusa i Jego Dobrą Nowinę. Żyj wg. sumienia - straszny to sędzia! Żyj wg. Prawa - Prawo Cię osądzi. Ja nadzieję pokładam w Synu Bożym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A swoją drogą gdybym miał w znajomych takiego oszołoma jak Tarczyński,to też bym miał czarne myśli.Widze że na dobre nie wyszła mu szopka ze studentem w Kielcach,próbuje z egzorcystą.Jak taki troskliwy niech zaprosi go na swój koszt!!!!!!!!!!!!!!!!!!
a wszystko na zwolnieniu lekarskim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Edyta napisał:
Jedna kobieta kiedys mi opowiadała ze przychodzi do niej diabeł, przyszła do księdza na egzorcyzmy i ja tez, bo mnie tez coś straszyło, słyszałam ryki jak by lwa. To bylo ochydne, dziwne, niepojete! Jestem Katoliczka , chodze do koscioła. Nie myśle już o tym i nic do mnie nie przychodzi, tam gdzie mnie straszyło, nigdy więcej nie pojechałam. kiedys kto napisał do mnie ze jest szatanem, zebym odprawiła egzorcyzmy
Ja nie przypuszczlam ze tacy sa zacofani w Belzycach.Wstyd zeby ludzie w XXI wieku tak mysleli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jezeli chodzi o sprawe smierci, to poszedlem we wtorek do wrozki. zaplacilem grube pieniadze, prosze ja o podanie daty smierci, a ona mi mowi w przyblizeniu, ze lipiec 2050 r. potem postanowilem wejsc na strone http://smierc.org tam dokladnie przeczytalem wskazowki, skrupulatnie i precyzyjnie wypelniam caly test a wynik na stronie http://smierc.org wychodzi... lipiec 2050 r. teraz to juz nie wiem czy mam sie smiac czy plakac. dwie niezalezne opinie wrozki i stronki http://smierc.org i obie takie same
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ten egzorcysta to ma taki "grzechomierz" i nim wypedza zlego !! Co za ciemnota. Auuuuuuuuu Auuuuuuuuuu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie w belzycach przesadzaja, wymyslaja sekty mafie i inne rzeczy, samobojstwa byly od zawsze i zapewne beda. Tyle ze tutaj poprostu stalo sie w krotkim odstepie czasu. Targnelo sie na zycie kilka osob a ze sie znaly to zaraz trzeba robic sekty. Moze znudzilo im sie zycie w ktorym i tak malo zaznali. Ile osob zginelo ostatnio na odcinku szkola na wzgorzu - chodel i jakos nikt tam sekty nie robil
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
Ja nie przypuszczlam ze tacy sa zacofani w Belzycach.Wstyd zeby ludzie w XXI wieku tak mysleli. [/quote] Jedź gościu do Wąwolnicy. Porozmawiaj z ks. inf. Janem Pęziołem - egzorcystą Arch. Lubelskiej. Jeśli się zgodzi (raczej tak, gdy go przekonasz, że będziesz się modlił na różańcu podczas egzorcyzmu) to zobaczysz jakie odgłosy dzikich stworzeń może wydawać z siebie podczas tego rytuału dziewczyna w młodym wieku. Zobaczysz także, że takie dziewcze z wielkim trudem utrzymuje czterech a czasem i więcej dorosłych, silnych męższczyzn. To nie mity. To real. Wtedy możesz się wypowiadać. Polecam film "Egzorcyzmy Anelise Mitchel" [quote name='Gość' timestamp='1311285610' post='504971'] jezeli chodzi o sprawe smierci, to poszedlem we wtorek do wrozki. zaplacilem grube pieniadze, prosze ja o podanie daty smierci, a ona mi mowi w przyblizeniu, ze lipiec 2050 r. potem postanowilem wejsc na strone http://smierc.org tam dokladnie przeczytalem wskazowki, skrupulatnie i precyzyjnie wypelniam caly test a wynik na stronie http://smierc.org wychodzi... lipiec 2050 r. teraz to juz nie wiem czy mam sie smiac czy plakac. dwie niezalezne opinie wrozki i stronki http://smierc.org i obie takie same
W tv , chyba Polsat jest też "Maciej wróżbita". On nie pojechał do Irlandii bo poluje na jeleni na ekranie i czesze na miejscu niezłą kasę. Co do zbieżności dat twojej śmierci to ta Twoja wróżka prawdopodobnie również korzysta ze strony którą podałeś I tak już na koniec. Jeśli w dyskusji zabierają głos ludzie rzeczywiście wierzący - nie trzeba ich przekonywać do niczego. Jeśli adwersarzami w dyskusji o egzorcystach i egzorcyzmach są ludzie niewierzący to przekonywanie ich nie ma jakiegokolwiek sensu. "Poznajcie prawdę a prawda was wyzwoli" - Jan 8:32
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
J E B A Ć !!! poprostu żal mi ich tarczyński porażka ośmieszenie sie w całych bełżycach brawo możesz z siebie dumny hahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam na terenie tej gminy już ponad 30 lat. Niestety samobójstwa są bardzo częste w tych okolicach. Można się doszukiwać różnych przyczyn ale ja widzę głównie jedną: BIEDA! W Bełżycach i okolicach jest taka bieda, że aż strach na to wszystko patrzeć. Samobójcy to przeważnie ludzie młodzi, nie mający perspektyw, zagonieni i przytłoczeni zasadami bogatszego świata. Media piszą tylko o Bełżycach ale nie wspominają o licznych przypadkach na terenie całej gminy. Tutaj żaden pan z Watykanu ubrany w czarną sukienkę nie pomoże (a jeszcze pogorszy, bo zbiedniejemy - za darmo nie odprawi)!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
benek napisał:
A co Ciebie to interesuje?? Sensacje sobie robisz z czyjejś tragedii??
Do Benek: nie robie zadnej sensacji. Po prostu jesli ktos zna przyczyne tego samobojstwa, to niech ja ujawni, a wtedy nie bedzie tej calej afery, sprowadzania egzorcysty. To jest chyba lepsze, niz robienie rozglosu, ktory jest w tym wypadku niepotrzebny. Ludzie od zawsze szukali sensacji, ale moze czas z tym skonczyc, zwlaszcza gdy sprawy dotycza tak delikatnej sfery jaka jest smierc. Moim zdaniem jakby sprawa samobojstw nie byla tak naglasniana przez media, byloby ich mniej w Belzycach............. A jesli ktoras z RODZIN podkreslam rodzin, chce spotkac sie z egzorcysta, to powinna o to wystapic sama, prywatnie, a zadna z osob tzw ¨trzecich¨ nie powinna byc do tego upowazniona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
jezeli chodzi o sprawe smierci, to poszedlem we wtorek do wrozki. zaplacilem grube pieniadze, prosze ja o podanie daty smierci, a ona mi mowi w przyblizeniu, ze lipiec 2050 r. potem postanowilem wejsc na strone http://smierc.org tam dokladnie przeczytalem wskazowki, skrupulatnie i precyzyjnie wypelniam caly test a wynik na stronie http://smierc.org wychodzi... lipiec 2050 r. teraz to juz nie wiem czy mam sie smiac czy plakac. dwie niezalezne opinie wrozki i stronki http://smierc.org i obie takie same
Śmiać i cieszyć się z tej informacji-odległy termin...,tyle życia przed Tobą,wykorzystuj każdą chwilę Ja nie chcę znać swojej daty śmierci i nie wydam grubych pieniędzy. Carpe diem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nika napisał:
Do Benek: nie robie zadnej sensacji. Po prostu jesli ktos zna przyczyne tego samobojstwa, to niech ja ujawni, a wtedy nie bedzie tej calej afery, sprowadzania egzorcysty. To jest chyba lepsze, niz robienie rozglosu, ktory jest w tym wypadku niepotrzebny. Ludzie od zawsze szukali sensacji, ale moze czas z tym skonczyc, zwlaszcza gdy sprawy dotycza tak delikatnej sfery jaka jest smierc. Moim zdaniem jakby sprawa samobojstw nie byla tak naglasniana przez media, byloby ich mniej w Belzycach............. A jesli ktoras z RODZIN podkreslam rodzin, chce spotkac sie z egzorcysta, to powinna o to wystapic sama, prywatnie, a zadna z osob tzw ¨trzecich¨ nie powinna byc do tego upowazniona.
"Afera" nie jest skutkiem nie znania przyczyny... Zgadzam się z Tobą, że ten rozgłos nie jest potrzebny nikomu, a przede wszystkim Rodzinom. No może oprócz Tarczyńskiego, który na czyimś nieszczęściu żeruje! Bo szczerze wątpię, że robi to bezinteresownie. Prosił go ktoś o to?! To była czyjaś decyzja, a nam pozostaje ją uszanować. Nic nie należy ujawniać, bo to nie nasza sprawa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nika napisał:
Do Benek: nie robie zadnej sensacji. Po prostu jesli ktos zna przyczyne tego samobojstwa, to niech ja ujawni, a wtedy nie bedzie tej calej afery, sprowadzania egzorcysty. To jest chyba lepsze, niz robienie rozglosu, ktory jest w tym wypadku niepotrzebny. Ludzie od zawsze szukali sensacji, ale moze czas z tym skonczyc, zwlaszcza gdy sprawy dotycza tak delikatnej sfery jaka jest smierc. Moim zdaniem jakby sprawa samobojstw nie byla tak naglasniana przez media, byloby ich mniej w Belzycach............. A jesli ktoras z RODZIN podkreslam rodzin, chce spotkac sie z egzorcysta, to powinna o to wystapic sama, prywatnie, a zadna z osob tzw ¨trzecich¨ nie powinna byc do tego upowazniona.
Te przyczyny samobójstwa zna jego rodzina, zakład pracy , a przde wszystkim żona i to jej potrzebny jest egzorcysta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nika napisał:
Do Benek: nie robie zadnej sensacji. Po prostu jesli ktos zna przyczyne tego samobojstwa, to niech ja ujawni, a wtedy nie bedzie tej calej afery, sprowadzania egzorcysty. To jest chyba lepsze, niz robienie rozglosu, ktory jest w tym wypadku niepotrzebny. Ludzie od zawsze szukali sensacji, ale moze czas z tym skonczyc, zwlaszcza gdy sprawy dotycza tak delikatnej sfery jaka jest smierc. Moim zdaniem jakby sprawa samobojstw nie byla tak naglasniana przez media, byloby ich mniej w Belzycach............. A jesli ktoras z RODZIN podkreslam rodzin, chce spotkac sie z egzorcysta, to powinna o to wystapic sama, prywatnie, a zadna z osob tzw ¨trzecich¨ nie powinna byc do tego upowazniona.
Przecież niekt nie występuje w imieniu rodzin bo nie chodzi o żadne potkanie egzorcysty z rodzinami tylko o egzorcyzm miejsca / miasta. Choć Ty zapewne o takie formie nie masz pojęcia. Rodziny nie mają z tym nic wspolnego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DIABLO przypominasz mi prostaków opowiadających sobie jeszcze bardziej prostackie kawały. Przytaczasz cytaty nie poparte faktami i traktujesz je jako prawdę objawioną, posługujesz się spreparowanymi informacjami stworzonymi na użytek pozbawionej własnego myślenia gawiedzi. Jesteś dowodem na istniejące zapotrzebowanie na tanią sensację. Nie wróżę ci świetlanej przyszłości z tak ograniczonym horyzontem myślowym. Ale żyj sobie długo i szczęśliwie w środowisku w którym się czujesz najlepiej. Podobnie jak żuczek gnojarek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie byli na stronie http://smierc.org i poznali datę swojej śmierci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...